Неженець-Чеканова Натела Євгенівна | Єдиний реєстр адвокатів України

Неженець-Чеканова Натела Євгенівна

Обліковується у:

Рада адвокатів міста Києва

№ Свідоцтва:

5087

Дата видачі свідоцтва:

27.06.2018

Орган, що видав свідоцтво:

Рада адвокатів Донецької області

Номер рішення:

7

Дата прийняття рішення:

27.06.2018

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Техніка: MacBook Air M2 2022, L7RKYX0N6X, IPhone 14 Pro Max, серійний номер CGPVD6Q4RK. Транспорт: Volkswagen Tiguan AA 6848 TI, VIN: WVGZZZ5NZJW388106.
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2023 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.