Старенький Сергій Євгенійович | Єдиний реєстр адвокатів України

Старенький Сергій Євгенійович

Обліковується у:

Рада адвокатів Київської області

№ Свідоцтва:

1670

Дата видачі свідоцтва:

28.03.2017

Орган, що видав свідоцтво:

Рада адвокатів Полтавської області

Номер рішення:

5

Дата прийняття рішення:

28.03.2017

Загальний стаж адвоката:

Інформація про зупинення або припинення права на заняття адвокатською діяльністю
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.3 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 19.04.2023 по 19.05.2023 на підставі рішення № 51/2023 Дисциплінарної палати КДКА Київської області від 19.04.2023р.

Переглянути всю історію
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2024 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.