Руденко Анатолій Васильович | Єдиний реєстр адвокатів України

Руденко Анатолій Васильович

Обліковується у:

Рада адвокатів Дніпропетровської області

№ Свідоцтва:

3009

Дата видачі свідоцтва:

10.12.2015

Орган, що видав свідоцтво:

Рада адвокатів Дніпропетровської області

Номер рішення:

49

Дата прийняття рішення:

01.12.2015

Загальний стаж адвоката:

Інформація про зупинення або припинення права на заняття адвокатською діяльністю
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.3 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 01.06.2023 по 01.07.2023 на підставі рішення дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області № 57/ДПР-23 від 01.06.2023 року

Переглянути всю історію
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2023 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.