Берковський Сергій Миколайович | Єдиний реєстр адвокатів України

Берковський Сергій Миколайович

Обліковується у:

Рада адвокатів Київської області

№ Свідоцтва:

5820/10

Дата видачі свідоцтва:

07.10.2016

Орган, що видав свідоцтво:

Рада адвокатів Київської області

Номер рішення:

39

Дата прийняття рішення:

07.10.2016

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність, 08600, Київська обл., Васильківський р-н, м. Васильків, вул. Соборна, буд. 66, оф. 1, тел.моб.: (067) 763 28 59, Е-пошта: Berkovskiy2010@ukr.net
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2023 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.