Попель Дмитро Володимирович | Єдиний реєстр адвокатів України

Попель Дмитро Володимирович

Обліковується у:

Рада адвокатів Київської області

№ Свідоцтва:

5594/10

Дата видачі свідоцтва:

11.02.2016

Орган, що видав свідоцтво:

Рада адвокатів Київської області

Номер рішення:

31

Дата прийняття рішення:

11.02.2016

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність, 04108, Київська обл., м. Київ, Подільський р-н, проспект Свободи, буд. 5, кв. 155, тел.: (044) 462 68 46, тел.моб.: (096) 400 86 35, Е-пошта: avstraliya455@ukr.net
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2024 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.