Лукашенко Ірина Миколаївна | Єдиний реєстр адвокатів України

Лукашенко Ірина Миколаївна

Обліковується у:

Рада адвокатів міста Києва

№ Свідоцтва:

456

Дата видачі свідоцтва:

12.06.2008

Орган, що видав свідоцтво:

Житомирська обласна КДКА

Номер рішення:

17

Дата прийняття рішення:

19.05.2008

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність; 04211, м. Київ, Оболонський р-н, вул. Мате Залка, буд. 10 в, кв. 38 тел.096 208 2464
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2023 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.