Павлов Валентин Володимирович | Єдиний реєстр адвокатів України

Павлов Валентин Володимирович

Обліковується у:

Рада адвокатів Одеської області

№ Свідоцтва:

2588

Дата видачі свідоцтва:

22.11.2013

Орган, що видав свідоцтво:

Рада адвокатів Одеської області

Номер рішення:

15

Дата прийняття рішення:

20.11.2013

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність, 65000, Одеська обл., м. Одеса вул. Балківська, 35/1 тел. 098 055 5577, 048 718 0060
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2024 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.