Перінська Оксана Петрівна | Єдиний реєстр адвокатів України

Перінська Оксана Петрівна

Обліковується у:

Рада адвокатів Київської області

№ Свідоцтва:

5080/10

Дата видачі свідоцтва:

13.09.2012

Орган, що видав свідоцтво:

Київська обласна КДКА

Номер рішення:

253

Дата прийняття рішення:

12.09.2012

Загальний стаж адвоката:

Адреса робочого місця та номери засобів зв'язку
Адреса:

08601, Київська обл., Обухівський р-н., м. Васильків, вул. Республіканська, буд. 4, кв. 5

Мобільний:
Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
право на заняття адвокатською діяльністю зупинено з 19 листопада 2015р. згідно заяви від 19 листопада 2015р прізвище змінено з Холод на Перінська, право на заняття адвокатською діяльністю зупинено з 19 листопада 2015р. згідно заяви від 19 листопада 2015р
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2021 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.