Верба Ірина Олександрівна | Єдиний реєстр адвокатів України

Верба Ірина Олександрівна

Обліковується у:

Рада адвокатів Дніпропетровської області

№ Свідоцтва:

0875

Дата видачі свідоцтва:

31.10.2016

Орган, що видав свідоцтво:

Рада адвокатів Дніпропетровської області

Номер рішення:

6

Дата прийняття рішення:

08.07.1999

Загальний стаж адвоката:

Адреса робочого місця та номери засобів зв'язку
Адреса:

49005, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н., м. Дніпро, р-н Соборний, вул. Жуковського, буд. 21, літ. А, кв. 3

Мобільний:
Мобільний:
Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Зупинено з 01.10.2012 року відповідно до п.1 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" на підставі заяви verbairina@mail.ru, Зупинено з 01.10.2012 року відповідно до п.1 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" на підставі заяви
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2022 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.