Славка Альона Олегівна | Єдиний реєстр адвокатів України

Славка Альона Олегівна

Обліковується у:

Рада адвокатів Дніпропетровської області

№ Свідоцтва:

360

Дата видачі свідоцтва:

23.11.2009

Орган, що видав свідоцтво:

Кіровоградська обласна КДКА

Номер рішення:

9/09

Дата прийняття рішення:

16.11.2009

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність, 49055 м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, 26, кв. 43 тел. 097 217 3902, Е-пошта: alyonaslavka@gmail.com
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2024 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.