Рябчій Ярослав Михайлович | Єдиний реєстр адвокатів України

Рябчій Ярослав Михайлович

Обліковується у:

Рада адвокатів Дніпропетровської області

№ Свідоцтва:

1143

Дата видачі свідоцтва:

13.03.2003

Орган, що видав свідоцтво:

Дніпропетровська обласна КДКА

Номер рішення:

б/н

Дата прийняття рішення:

13.03.2003

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Модель та серійний номер комп'ютерної техніки: RIM 2000 Patriot Optim Mini серійний номер 870450.Носій інформації: смартфон s/nR58G914F9TW.Транспорт: Toyota Avensis, 2007 р.в., державний номер АЕ 1198 ВХ.
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2023 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.