Гула Сергій Євгенович | Єдиний реєстр адвокатів України

Гула Сергій Євгенович

Обліковується у:

Рада адвокатів Київської області

№ Свідоцтва:

5161

Дата видачі свідоцтва:

29.08.2012

Орган, що видав свідоцтво:

Київська міська КДКА

Номер рішення:

28-19-28

Дата прийняття рішення:

29.08.2012

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність, 09100, Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 38/12, оф. 13, тел.моб.: (097) 583 97 78, Е-пошта: serg.gula@gmail.com
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2024 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.