Максименко Олена Олександрівна | Єдиний реєстр адвокатів України

Максименко Олена Олександрівна

Обліковується у:

Рада адвокатів Одеської області

№ Свідоцтва:

2232

Дата видачі свідоцтва:

26.06.2012

Орган, що видав свідоцтво:

Одеська обласна КДКА

Номер рішення:

VI-33/189

Дата прийняття рішення:

22.06.2012

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність, 65000 Одеська обл., м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, 69, кв. 24 тел. 098 772 4497
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2024 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.