Кучерук Володимир Володимирович | Єдиний реєстр адвокатів України

Кучерук Володимир Володимирович

Обліковується у:

Рада адвокатів Київської області

№ Свідоцтва:

4619/10

Дата видачі свідоцтва:

29.09.2011

Орган, що видав свідоцтво:

Київська обласна КДКА

Номер рішення:

225

Дата прийняття рішення:

22.09.2011

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
індивідуальна адвокатська діяльність, 07300, Київська область, м. Вишгород, пр-т Шевченка, буд. 2Д, кв. 139 тел. 067 781 3481 Е-пошта: kucherukvvv@ukr.net
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2024 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.