Затилюк Анатолій Анатолійович | Єдиний реєстр адвокатів України

Затилюк Анатолій Анатолійович

Обліковується у:

Рада адвокатів Житомирської області

№ Свідоцтва

235

Дата видачі свідоцтва:

14.11.1995

Орган, що видав свідоцтво:

Житомирська обласна КДКА

Номер рішення:

2

Дата прийняття рішення:

10.02.1994

Загальний стаж адвоката:

Адреса робочого місця та номери засобів зв'язку
Адреса:

10014, Житомирська обл., Корольовський р-н., м. Житомир, вул. Київська, буд. 8, кв. 29

Стаціонарний:
Форми адвокатської діяльності.

Найменування, адреса, номери засобів зв'язку
Індивідуальна адвокатська діяльність
Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
зупинена адвокатська діяльність з 22.03.2013 р. згідно поданої заяви поновлена адвокатська діяльність згідно поданої заяви від 02.09.2014 р, Індивідуальна адвокатська діяльність; 10014, м. Житомир, Корольовський р-н, вул. Київська, буд. 8, кв. 29, тел. 0412 41 3079

© 2020 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.