Затилюк Анатолій Анатолійович | Єдиний реєстр адвокатів України

Затилюк Анатолій Анатолійович

Обліковується у:

Рада адвокатів Житомирської області

№ Свідоцтва:

235

Дата видачі свідоцтва:

14.11.1995

Орган, що видав свідоцтво:

Житомирська обласна КДКА

Номер рішення:

2

Дата прийняття рішення:

10.02.1994

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
зупинена адвокатська діяльність з 22.03.2013 р. згідно поданої заяви поновлена адвокатська діяльність згідно поданої заяви від 02.09.2014 р, Індивідуальна адвокатська діяльність; 10014, м. Житомир, Корольовський р-н, вул. Київська, буд. 8, кв. 29, тел. 0412 41 3079
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2023 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.