Зінченко Євгенія Володимирівна | Єдиний реєстр адвокатів України

Зінченко Євгенія Володимирівна

Обліковується у:

Рада адвокатів Чернігівської області

№ Свідоцтва:

255

Дата видачі свідоцтва:

17.01.2004

Орган, що видав свідоцтво:

Чернігівська обласна КДКА

Номер рішення:

5

Дата прийняття рішення:

17.12.2003

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Транспортний засіб, який використовує адвокат: Volkswagen Touareg (СВ8787СА), модель мобільного телефону: iPhone 13 Pro Max (MLLE32D/А)
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2024 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.