Богданова Ірина Дмитрівна | Єдиний реєстр адвокатів України

Богданова Ірина Дмитрівна

Обліковується у:

Рада адвокатів Чернігівської області

№ Свідоцтва:

577

Дата видачі свідоцтва:

07.10.2011

Орган, що видав свідоцтво:

Чернігівська обласна КДКА

Номер рішення:

8

Дата прийняття рішення:

04.10.2011

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність, 14000, м. Чернігів, пр-т Миру, 22/5-А тел. 093 353 2009, 099 063 1334 e-mail: irina1602@ukr.net
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2023 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.