Грабова Олена Володимирівна | Єдиний реєстр адвокатів України

Грабова Олена Володимирівна

Обліковується у:

Рада адвокатів Чернігівської області

№ Свідоцтва:

365

Дата видачі свідоцтва:

27.12.2007

Орган, що видав свідоцтво:

Чернігівська обласна КДКА

Номер рішення:

7

Дата прийняття рішення:

13.12.2007

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність, 14027, м. Чернігів,2 пров. Зарічний, 15 тел.(097) 931 48 96, (093) 811 53 20 Е-пошта: Lena.Grabova@i.ua
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2024 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.