Яковлев Андрій Леонідович | Єдиний реєстр адвокатів України

Яковлев Андрій Леонідович

Обліковується у:

Рада адвокатів Чернігівської області

№ Свідоцтва:

363

Дата видачі свідоцтва:

27.12.2007

Орган, що видав свідоцтво:

Чернігівська обласна КДКА

Номер рішення:

7

Дата прийняття рішення:

13.12.2007

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність, 14000, м. Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 6-а, офіс 5 тел. (0462) 97 01 96, (050) 465 3141 e-mail: andi2@ukr.net
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2023 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.