Скумін Микола Григорович | Єдиний реєстр адвокатів України

Скумін Микола Григорович

Обліковується у:

Рада адвокатів Чернігівської області

№ Свідоцтва:

161

Дата видачі свідоцтва:

11.01.2000

Орган, що видав свідоцтво:

Чернігівська обласна КДКА

Номер рішення:

9

Дата прийняття рішення:

24.12.1999

Загальний стаж адвоката:

Інші відомості, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та "Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України"
Індивідуальна адвокатська діяльність, 14033, м. Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 10/14 тел. 093 605 1903, 050 590 1114 e-пошта: skumin.mikola@gmail.com
Увага!
Відомості не підтверджені адвокатом та не відповідають вимогам достовірності, згідно Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Увага!
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено або припинено.

© 2023 unba.org.ua. Всі права захищені.

"Національна Асоціація Адвокатів України" (далі "НААУ"). Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали, позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.